HAKKIMIZDA

Şirketimiz İzoGuard® izo. ve inş. San. Tic. Ltd. Türk inşaat sektöründe 15 yıllık ısı-  ses - nem - su - deprem - yangın yalıtım alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran İzoGuard® 2018 yılı itibariyle ısı ve ses yalıtımı sektörünün lider üretici ve uygulayıcı markası haline gelmiştir.

İzoGuard® kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi yapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren markamız İzoGuard® iş yapış biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerine karşı, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı çağımızın rekabet ortamında İzoGuard® iştirak ettiği bütün projelerde müşterilerine ve çözüm ortaklarıyla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve temel uzmanlığı olan ısı - ses - nem - su - deprem - yangın yalıtımı alanında dokunduğu tüm binalarda değer katmayı birinci önceliği olarak görmektedir.

Yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinde hizmet verdiği müşterilerinin en değerli varlıklarının evleri olduğunun bilinciyle, ısı-  ses - nem - su - deprem - yangın yalıtımı alanında yaptığı birincil görevin, müşterilerinin zor hayat şartlarında en önemli korunakları olan evlerini İzoGuard® güvencesiyle öncekinden daha korunaklı bir hale getirmek olduğuna inanmaktadır.

Sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki tesis ederek, kısa sayılabilecek bir sürede ısı-  ses - nem - su - deprem - yangın yalıtımı sektöründe lider marka konumuna yükselen, ancak bu konumunu koruyabilmenin yolunu, kendisini sürekli geliştirmek ve yenilemekte arayan İzoGuard® yaşadığı dönüşümdeki en büyük paya sahip olduklarını bildiği müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk ve gurur duymaya devam edecektir.

5 ülkeye ihracat yapan İzoGuard®, İhracat kapasitesini daha da artırarak Türkiye’de sektörünün lider ısı ve ses yalıtım markası haline gelmiştir.


Kadromuz Profesyonel 

Geniş tedarik ağımız ve uzman kadromuzla 81 İlimizi yalıtıyoruz. 

Yıllık 1 milyon Yalıtım Uygulayan, dev şirketlerle rekabet eden Türk şirketiyiz. Yenilikçi yalıtım uygulamalarımızla 81 İlimizde Hizmet vermekteyiz. Hedefimiz Tüm Dünya!

İzoGuard® 62 araçtan oluşan filosu, 1000’in üzerindeki yalıtım ustası ve 95 kişiden oluşan teknik personel kadrosu ile 81 ilde  yüksek kalite standartları ile müşterilerinin ısı-  ses - nem - su - deprem - yangın yalıtımı ve ek uygulama taleplerini yerine getirmektedir.

İş Ortaklarımız İçin Özenle ve Dikkatle Çalışırız…

İzoGuard® verilen söze sadakati işin ilk aşaması olarak görür…

“İşlevsel, estetik ve yenilikçi temelli çözümleriyle yalıtım sektörünün lider keçe yalıtım Markası olan İzoGuard® insanların manevi değeri en yüksek olan varlıkları olan yuvalarının, daha güvenli, estetik ve tasarruf sağlayan yapılara dönüşmesi için, çağın son teknolojik gelişmelerine uygun çözümleri, yaşadığı çevrenin ekolojik yapısını da göz önünde bulundurarak hayata geçiren ve en değerli ortakları olarak gördüğü çalışanlarının gelişimine ve memnuniyetine önem vererek iş süreçlerini tasarlayan, bu eşsiz iş tasarımıyla dokunduğu tüm yapıları daha değerli hale getiren ve bu değeri tüm çevresine ve müşterilerine yansıtmayı misyon edinen bir ısı ve ses  yalıtım markasıdır.”


Vizyonumuz;

Bugüne kadar yalıtım sektöründe yerel bir marka olan İzoGuard® Her adımı ile mükemmeli arayarak imkânsızı başaran, başarısını tüm iş ortaklarından ve çalışanlarından aldığı güç ve destekle bir lider marka haline getirmektir.


Misyonumuz;

 • Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile;

 • Girişimci

 • Çevreye duyarlı

 • Yalıtım ve enerji tasarrufu bilincine sahip bir toplum için çalışan

 • Genç, dinamik ve eğitimli insan kaynağı ile sektöründe fark yaratan

 • Bütün paydaşlarına değer katan yapısından taviz vermeyen bir marka olarak çalışmalarını sürdürmektir.


Temel Değerlerimiz;

 • Birlik

 • Sürekli Gelişim 

 • Fark yaratmak

 • Takdir

 • Çevreye Duyarlılık

 • Güvenilirlik

 • Şeffaflık

 • Sosyal sorumluluk

 • Müşteri odaklılık

 • Kalite

 • Saygı

Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.